درباره ما

شرکت مان شیمی با سابقه 20 ساله درزمینه رنگ عایق – پوشش های صنعتی و ضدخوردگی، محصولات شیمیایی ساختمان درحال فعالیت است که درطول این سال ها توانسته کارنامه خوبی درزمینه محصولات ازنظر کیفیت مواد به بازار ایران ارائه دهد .

کار تخصصی شرکت مان شیمی درزمینه  رنگ عایق ها و پوشش های صنعتی مانند کفپوش های اپوکسی و پلی اورتان که سهم گسترده ای  درعایق و زیباسازی سطوح دارند، می باشد.

گروه مان شیمی دارای تیم اجرایی بسیارقوی درزمینه اجرای پوشش های صنعتی می باشد تنوع محصول درشرکت مان شیمی سبب کامل شدن پکیج در صنعت ساختمان می باشد . هم چنین تیم مشاوره شرکت مان شیمی درطول ساعات کاری آماده ارائه هرگونه مشاوره درمورد محصولات و نحوه اجرا به درخواست کنندگان محترم می باشد.

تیم اجرایی متخصص

شرکت مان شیمی توانسته است دردوره کاری خود تیم اجرایی کفپوش های صنعتی را به صورت حرفه ای آموزش و تعلیم دهد ودربرگزاری دوره های مختلف آموزشی بازارکارو فرصت های شغلی برای هموطنان عزیز به وجود آورد .

اجرای سنگ، به‌ویژه سنگ‌های ساختمانی چند سالی است که از روش‌های سنتی که دهه‌ها پا بر جا بود، گذر کرده و حالا حداقل در ساختمان‌های لوکس کار اجرای سنگ به یک شاخه مهندسی، تکنولوژیک و تخصصی تبدیل شده است. در این نوع اجرا، مصالح، متریال و ابزارآلات روز دنیا مورد استفاده تخصصی می‌شود یعنی برای هر نوع سنگ یک نوع خاص از چسب، رزین و مواد استفاده می‌شود و مهم‌تر اینکه اجرا با یک نقشه دقیق و از پیش آماده شده عملی می‌شود. تمامی اینها نشان می‌دهد که اجرای سنگ، مدرن شده است. شرکت مان شیمی با افتخار سال هاست در این زمینه خدمتگذار هموطنان عزیز خود بوده و نهایت تلاش خود را میکند با ارائه محصولات با کیفیت کمک بیشتری به صنعت سنگ کشور کند، باشد که بتوانیم در این عرصه گام های بزرگتری برداریم و خدمات بیستری ارائه دهیم.

اسکرول به بالا